Дата: від до Скинути

24 лютого 2023 року відбулася чергова 27-ма сесія восьмого скликання Надлацької сільської ради, під головуванням сільського голови Садікова Руслана Юрійовича.

Засідання розпочалося із хвилини мовчання на честь вшанування полеглих у російсько-українській війні, адже саме в цей день минулого року розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ на територію України.

15:10 27.02.2023

«Благодійний фонд «БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ».

Згідно з розпорядженням сільського голови Надлацької сільської ради №212 від 20 грудня 2022 року, було створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

08:24 20.02.2023

Поліцейський офіцер громади

У липні 2022 року Надлацька територіальна громада долучилася до впровадження проекту "Поліцейський офіцер громади" і було підписано меморандум про співпрацю з поліцією Кіровоградщини.

14:42 30.01.2023

Очікуємо на вето Президента

Представники місцевого самоврядування сподіваються на підтримку Президента України та збереження в Україні всіх надбань децентралізації, досягнутих за минулі роки, - йдеться у повідомлені на офіційному сайті Асоціації міст України.

09:45 22.12.2022