БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВОСТОК – СОС.

В наш складний воєнний час, коли мешканці тимчасово окупованих територій потребують допомоги та підтримки, люди з інвалідністю цього чекають ще з більшою надією та терпінням.

13:21 15.11.2022

Міф: При інсульті не можна перевозити хворого з дому до лікарні або з однієї лікарні до іншої

Правда: Усі хворі з інсультом якомога швидше мають бути доправлені до лікарні, де можуть отримати необхідну допомогу. Ситуації, коли перевезення в умовах "швидкої" може погіршити стан здоров'я пацієнта, трапляються дуже рідко. Якщо пацієнт знаходиться у погано оснащеній лікарні, слід порівняти ризики транспортування і ризики лікування у лікарні, де немає належних ресурсів (спеціалісти, томограф, лабораторія тощо).

14:37 01.11.2022