Бібліотеки та філії

Сільські бібліотеки Надлацької громади є центром відпочинку душі для дорослих і малих жителів сіл. Відвідавши наші заклади кожен залишиться задоволеним, адже тут можна обрати книги на будь-який смак. Протягом року на базі наших бібліотек було проведено ряд відкритих заходів, на які були запрошені усі бажаючі жителі громади.

15 липня – День Української Державності

З нагоди Дня Української Державності у Надлацькій сільській бібліотеці для відвідувачів викладено книжкову виставку "Навіки будь єдина, моя ти Україно!" Та проведено історико- патріотичну вікторину "Є така держава--- Україна".Присутні усвідомили що кожен з нас має згадати історію нашої країни та піднести душу високо відчуттям патріотизму.

09:39:18 15.07.2024

З Днем Української Державності!

Іванівська бібліотека День Української Державності свято гордості, національної єдності та незалежності.Разом -ми сила, разом -ми перемога, вільна одна єдина наша мати - УКРАЇНА!

09:32:38 15.07.2024