Бібліотеки та філії

Сільські бібліотеки Надлацької громади є центром відпочинку душі для дорослих і малих жителів сіл. Відвідавши наші заклади кожен залишиться задоволеним, адже тут можна обрати книги на будь-який смак. Протягом року на базі наших бібліотек було проведено ряд відкритих заходів, на які були запрошені усі бажаючі жителі громади.

Заходи до Дня захисників і захисниць України

З нагоди Дня захисника та захисниць України,Дня козацтва у Надлацькій сільській бібліотеці проведено історико- патріотичну годину "Є така професія--- Вітчизну захищати" також підготовлено книжкову виставку "Козацька слава України".Виставка присвячена найбільш яскравим постаттям Війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні.Експонуються матеріали про подвиги воїнів- захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії,захищаючи кордони від ворогів.

13:10:51 02.10.2023

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

08:36:33 29.08.2023

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.

Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

11:48:19 22.05.2023

«Про визнання геноциду кримськотатарського народу»

Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

10:43:20 18.05.2023

18:14:41 29.08.2022

Шановні жителі Надлацької громади! Сьогодні вперше в історії відзначається День Української Державності.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

09:53:36 29.07.2022