Пенсійний фонд України

Електронна трудова книжка – “завжди на місці”

Якщо ви ще не встигли скористатися онлайн сервісом “е-трудова” – зробіть це зараз, щоб зменшити ризики, пов’язані з втратою чи пошкодженням паперових документів під час воєнних дій на території України. Даною послугою вже скористалися майже 43 тисячі мешканців області.

09:36:42 19.04.2022

Добровольці тероборони зможуть піти на пенсію раніше

Законом № 2121 від 15.03.2022 “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і захисниць України, та надання їм соціальних гарантій” внесено зміни до двох законів (зміни набрали чинності з 21 березня 2022 року):

13:39:33 13.04.2022

У квітні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

14:05:27 01.04.2022

Формула розрахунку пенсії за віком

Питання розміру пенсії за віком, на який можна розраховувати в умовах діючого пенсійного законодавства, цікавить кожну особу пенсійного віку. Так, пенсія за віком визначається за наступною формулою:

15:33:48 14.02.2022

Відтепер з пенсійниками є мобільний зв’язок!

З 07.02.2022, задля створення комфортних умов для реалізації громадянами конституційного права на звернення, в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області запроваджено роботу телефонів “гарячої лінії” з використанням мобільного телефонного зв’язку від операторів “Київстар” та “Vodafone Україна”.

09:39:43 10.02.2022

До уваги фізичних осіб – підприємців!

Традиційно на початку року триває звітна кампанія з подання фізичними особами – підприємцями річної звітності з ЄСВ за минулий рік. Не винятком є і 2022 рік. Однак новацією цьогорічної кампанії стало те, що, звітуючи з ЄСВ самі за себе, підприємці більше не подають окремий звіт, а заповнюють його як додаток до податкової декларації та подають у строки, встановлені Податковим кодексом України.

09:24:54 10.02.2022

Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які під час здійснення певних видів операцій повинні сплачувати обов’язковий платіж у Пенсійний фонд України, так званий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

13:56:31 14.01.2022