Заклади дошкільної освіти

Сьогодні до Надлацької сільської бібліотеки завітали маленькі але майбутні читачі --- діти різного віку нашого дитячого садочка "Сонечко".

Разом із вихователем, Каразей Вікторією Євгеніївною, діти подорожували до "Країни Читалії".Знайомилися із правилами користування книгами, пізнали що книги бувають великими та малими.Під час перегляду поличок під гаслом "Бібліотека-- книжковий рай,все що хочеш вибирай!"дітей найбільше зацікавили книжкові полички з книгами-іграшками,саморобками,розкладинками.Далі грали у цікаву гру "Злови мишку", робили інсценізацію казки "Ріпка" де діти виступали головними героями дійства.Уяснили що "один в полі не воїн, а комар --- то й сила!".Разом робити роботу краще,ніж поодиноко.

09:40:54 28.08.2023

Сьогодні, 2 червня, відбулося чудове свято в одних із наших найменших жителів громади – випускників Кальниболотського закладу дошкільної освіти «Барвінок».

Відсьогодні цих 14 маленьких сонечок підуть у доросліше життя, стануть більш самостійними та серйознішими. Усі вони були гарними вихованцями свого садочку і їхні молодші друзі та вихователі обов’язково за ними сумуватимуть…

16:22:47 02.06.2023