Смілива гривня 2023: відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Упродовж наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

15:25 05.09.2023

ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО: «ХІБА РЕВУТЬ ВОЛИ, ЯК ЯСЛА ПОВНІ?»

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі даних 754 громад.

16:00 04.09.2023

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

Розпочав роботу сайт Поверни своє. Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

14:54 04.09.2023

Грантові можливості для малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

10:02 25.08.2023

Ми постійно працюємо над покращенням благоустрою нашої громади.

Нещодавно Надлацькою сільською радою було закуплено та встановлено урни для сміття, а минулого тижня розпочалося встановлення паркових лавок для відпочинку по всіх селах нашої території. Прикро тільки те, що, на жаль, не всі розуміють, що все це робиться задля їхнього ж комфорту.

09:22 25.08.2023

Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

13:23 04.08.2023