Оголошення

Воркшоп «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості»

Комітет у співпраці з Міжнародною організацією з міграції, ГО «Екоклуб» та БО «Фонд «Енергетична Дія для України», за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління», проводить в понеділок 18 вересня з 11:00 до 16:00 години одноденний онлайн-воркшоп щодо реалізації проектів розподіленої генерації з ВДЕ, їх технічних особливостей та можливостей фінансування.

14:25:50 12.09.2023

Стартував Третій щорічний конкурс історій "Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці"

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну українці об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи влади, організації громадянського суспільства та бізнес щодня разом сумлінно працюють, щоб наближати таку потрібну усім нам Перемогу.

09:44:44 11.09.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Надлацька сільська рада розпочинає виплату щорічної одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, членам сімей загиблих(померлих),учасників АТО/ООС, військовослужбовців, які загинули під час повномасштабного вторгнення рф на територію України.

11:51:58 09.08.2023