Дата: від до Скинути

Зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%»: підтримка посівної кампанії та активація підприємництва

Для підтримки сільськогосподарських товаровиробників з метою забезпечення посівної кампанії, а також підтримки та активізації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

14:20 01.04.2022

В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги»!

“Сади Перемоги” - всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива включає консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо організації ініціативи «Сади Перемоги», ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції, а також комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожної українки та українця долучитися до вирощування вдома.

14:58 31.03.2022

ДОПОМОГА ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

1. Сільгосппідприємство надало допомогу ЗСУ грошовими коштами, а також передало деякі товарно-матеріальні цінності (ТМЦ). Як це вплине на оподаткування?

10:14 30.03.2022

ЗМІНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ЗВ’ЯЗКУ З ВОЄННИМ СТАНОМ

17 березня 2022 року набрав чинності Закон України № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» (далі – Закон № 2120).

10:30 24.03.2022

Про державне регулювання цін

Інформуємо, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року №311 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236", згідно з якою:

10:16 24.03.2022

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №143

Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

10:25 17.03.2022