ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про бджільництво» (далі – Закон) юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов'язані забезпечити їх охорону. Забороняється проводити оранку та будь-яким іншим чином руйнувати медоносні угіддя, застосовувати засоби захисту рослин, стимулятори їх росту, мінеральні добрива, інші препарати та здійснювати будь-які роботи, що можуть призвести до фізичного знищення бджіл під час медозбору. Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин, зобов'язані дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь.

13:34 26.07.2023

ЗМІНИ У СФЕРАХ ОХОРОНИ ПРАВ НА СОРТИ РОСЛИН, НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА – ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

В червні поточного року набрали чинності зміни до законів України «Про охорону прав на сорти рослин» та «Про насіння і садивний матеріал», зокрема щодо охорони прав на сорти рослин:

13:43 19.07.2023

Благодійна організація "Українська фундація "Мрія"

Благодійна організація "Українська фундація "Мрія" (далі - Фундація) допомагає родинам полонених, зниклих безвісти, загиблих і померлих Захисників і Захисниць України. Протягом 2022       2023 років Фундація працює

09:36 19.07.2023

Граємо за Україну разом!

6 липня для кальниболотчан - важливий день. Адже саме цього дня вони відзначають День народження свого рідного села Кальниболота. Зазвичай вони це роблять гучно та весело, але вже другий рік поспіль ситуація в країні, нажаль, не дозволяє цього зробити...

13:42 07.07.2023