Пенсійний фонд України

ЯКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ВИТЯГІВ ІЗ РЕЄСТРУ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЦЕ СТАНЕ У НАГОДІ?

Що таке “витяг із Реєстру застрахованих осіб”, як отриматипослугу– роз’яснює Олена ПАРХОМЕНКО, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

15:30:36 10.11.2022

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КІРОВОГРАДЩИНИ: “ЖОВТНЕВІ” СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ ПРОФІНАНСОВАНІ ПОВНІСТЮ.

Чи варто субсидіантам та пільговикам Кіровоградщини хвилюватися про виплату субсидій та пільг у листопаді поточного року? На це та інші питання відповідає Олена РОМАНЧЕНКО, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

09:36:53 07.11.2022

ВІДТЕПЕР ВИПЛАТУ СУБСИДІЙ ЗДІЙСНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

З жовтня 2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати проводяться незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

10:37:23 25.10.2022

З ЖОВТНЯ ЗБІЛЬШЕНО РОЗМІР ЄСВ

Оскільки право на пенсійні виплати отримають лише ті, хто сплачує страхові внески до Пенсійного фонду України, нагадуємо про обов’язкову сплату єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ).

10:14:58 05.10.2022

У жовтні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:08:48 27.09.2022

У вересні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

09:09:50 30.08.2022

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

Сплачують всі, крім… З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

09:10:48 26.08.2022

На Кіровоградщині 3,6 тис. осіб достроково вийшли на пенсію як учасники бойових дій

Законодавча база Відповідно до статті 115 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.Перелік осіб, які належать до учасників бойових дій, визначено статтею 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

08:45:02 26.08.2022

До уваги роботодавців та громадян: спливає термін звітності!

Пенсійники Кіровоградщини нагадують, що термін подання роботодавцем щоквартальної звітності “Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску” за другий квартал 2022 року спливає 09 серпня 2022 року.

18:28:41 03.08.2022