Пенсійний фонд України

Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які під час здійснення певних видів операцій повинні сплачувати обов’язковий платіж у Пенсійний фонд України, так званий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

13:56:31 14.01.2022

Мінімальна тривалість страхового стажу для виходу на пенсію в 60 років збільшиться ще на 12 місяців

У майбутнього пенсіонера виникає ряд питань під час підготовки документів для призначення пенсії.У майбутнього пенсіонера виникає ряд питань під час підготовки документів для призначення пенсії.

19:05:15 06.01.2022