Пенсійний фонд України

А ВИ ПОВІДОМИЛИ “ПЕНСІЙНИЙ” ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ ЧИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Чому розмір пенсії не збільшується? Чому знайомим перераховують пенсії, а мені – ні? Це лише частина запитань, з якими звертаються відвідувачі до сервісних центрів Пенсійного фонду України в області. Питання пенсійних виплат, їх зростання не залишають байдужими нікого.

08:59:56 24.07.2023

Субсидію після підвищення тарифу на електроенергію перераховано автоматично

Станом на 01.07.2023 головне управління здійснило автоматичний перерахунок (без особистого звернення громадян) та перепризначення субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на новий період із урахуванням підвищеного тарифу на електроенергію для споживачів із 1 червня 2023 року.

15:41:11 11.07.2023

Яка сума страхових виплат у разі нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання?

Щомісячні страхові виплати та інші витрати на відшкодування шкоди надаються у розмірах відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон).

11:38:17 07.07.2023

Індексація “спецпенсій” на Кіровоградщині: коли? кому? скільки?

З 1 липня 2023 року головним управлінням проведено індексацію розмірів пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про статус народного депутата України”.

10:47:28 04.07.2023

ГІДРОСИЛА ЛЄДА”: ЕФЕКТИВНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (далі – головне управління) розповсюджує серед роботодавців та найманих працівників підприємств вивчений позитивний досвід ефективного функціонування системи управління охороною праці на ПрАТ “Гідросила ЛЄДА”, яке є одним із підприємств, де реально створена постійно діюча система управління охороною праці (далі – СУОП).

10:42:59 29.06.2023

У ЛИПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

16:24:41 27.06.2023

КІРОВОГРАДЩИНА: 172,9 ТИС. ОСІБ ПРАЦЮЮТЬ ОФІЦІЙНО ТА СПЛАЧУЮТЬ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

“Навіщо сплачувати єдиний соціальний внесок? В якому розмірі?” – на ці важливі питання для роботодавців та застрахованих осіб відповідала начальник фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Сніжана Соловей.

08:48:29 19.06.2023

Як отримати допомогу на поховання у разі смерті застрахованої особи або членів сім’ї, які перебували на її утриманні?

Інформація про те, що Пенсійний фонд України виплачує допомогу на поховання у разі смерті пенсіонера у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання, або якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, – відома багатьом.

11:14:54 14.06.2023