Пенсійний фонд України

Як отримати невиплачені суми пільг на оплату житлово-комунальних послуг?

Наразі пільговики можуть отримати залишки коштів, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року, і які було повернуто АТ “Ощадбанк” на рахунок Міністерства соціальної політики.

11:07:02 08.06.2023

Нагадуємо три правила інформування, якщо стався нещасний випадок

Як діяти роботодавцю, якщо на виробництві стався нещасний випадок, аварія чи виникло професійне захворювання? Чи повинен заклад охорони здоров’я повідомляти про потерпілого на виробництві? Куди звертатися в таких випадках?

13:30:40 06.06.2023

НЕ ВИСТАЧАЄ СТАЖУ ПРИ ВИХОДІ НА ПЕНСІЮ? А ДЕКРЕТ ВРАХУВАЛИ?

Набуття права на пенсію вимагає виконання двох умов: досягнення пенсійного віку та наявність необхідної кількості страхового стажу. Нагадуємо, що у 2023 році для того, щоб вийти на пенсію у 60 років, необхідно мати 30 років страхового стажу. Страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

13:38:47 01.06.2023

ЧОМУ НЕМАЄ ПІЛЬГИ?

Головним управлінням нараховано 2631 пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу (далі – пільга), 182 особам відмовлено у призначенні пільги. Через поштові відділення пільги отримують 5,7 тис. осіб, а через банківські установи – 27,6 тис. осіб.

14:27:25 24.05.2023

ЧОМУ ВИПЛАТУ СУБСИДІЇ ПРИПИНЕНО?

До головного управління надійшло 22 279 заяв на призначення субсидій. Більшість заяв задовольняються, але є випадки, коли заявнику відмовлено у призначенні допомоги – 640 відмов.

14:03:18 19.05.2023

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Чому важливо вчасно інформувати органи Пенсійного фонду України про відкриття “лікарняного” або настання нещасного випадку? Які шляхи інформування та строки подання повідомлення до пенсійної служби? На ці питання відповідають фахівці головного управління.

14:59:33 11.05.2023