Пенсійний фонд України

ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

У деяких випадках особи мають право на дострокове призначення пенсії за віком. Наприклад, коли особа є учасником бойових дій. Таким правом можуть скористатись чоловіки після досягнення 55 років та жінки після досягнення 50 років.

14:02:24 14.03.2023

ХТО ОТРИМАЄ ПІСЛЯ “БЕРЕЗНЕВОЇ” ІНДЕКСАЦІЇ БІЛЬШУ ПЕНСІЮ?

“Індексація пенсійних виплат – це один з найочікуваніших перерахунків для наших пенсіонерів, інструмент фінансової підтримки громадян, які вже не можуть працювати і часто повністю залежать від пенсійних виплат”, – прокоментувала заступник начальника головного управління Олена Романченко автоматично проведений перерахунок пенсій з 01.03.2023.

10:51:33 08.03.2023

Розслідування нещасних випадків на виробництві: що змінилося?

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок). Про це йдеться у постанові КМУ від 20.01.2023 № 59.

13:27:22 02.03.2023

У лютому щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини.

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:51:23 30.01.2023

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!

Одним із джерел формування реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування є звітність з єдиного соціального внеску.

10:45:26 20.01.2023

“ГРУДНЕВИЙ” ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ: ЯКИЙ СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ПІДВИЩЕННЯ НА КІРОВОГРАДЩИНІ?

Які результати “грудневого” перерахунку та чи варто очікувати кіровоградським пенсіонерам підвищення розміру пенсій пояснює  заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Олена Романченко.

08:48:19 01.12.2022