Пенсійний фонд України

ЧИ ЗАЛЕЖИТЬ НАДБАВКА ЗА “ДОНОРСТВО” ВІД ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ?

Хто такі донори? Як отримати статус Почесного донора України? Від чого залежить розмір надбавки за “донорство?” на ці питання відповідає Володимир Іщенко, заступник начальника управління – начальник відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

13:26:54 27.07.2022

У липні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

14:26:31 29.06.2022

Електронна трудова книжка – “завжди на місці”

Якщо ви ще не встигли скористатися онлайн сервісом “е-трудова” – зробіть це зараз, щоб зменшити ризики, пов’язані з втратою чи пошкодженням паперових документів під час воєнних дій на території України. Даною послугою вже скористалися майже 43 тисячі мешканців області.

09:36:42 19.04.2022

Добровольці тероборони зможуть піти на пенсію раніше

Законом № 2121 від 15.03.2022 “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і захисниць України, та надання їм соціальних гарантій” внесено зміни до двох законів (зміни набрали чинності з 21 березня 2022 року):

13:39:33 13.04.2022

У квітні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

14:05:27 01.04.2022

Формула розрахунку пенсії за віком

Питання розміру пенсії за віком, на який можна розраховувати в умовах діючого пенсійного законодавства, цікавить кожну особу пенсійного віку. Так, пенсія за віком визначається за наступною формулою:

15:33:48 14.02.2022

Відтепер з пенсійниками є мобільний зв’язок!

З 07.02.2022, задля створення комфортних умов для реалізації громадянами конституційного права на звернення, в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області запроваджено роботу телефонів “гарячої лінії” з використанням мобільного телефонного зв’язку від операторів “Київстар” та “Vodafone Україна”.

09:39:43 10.02.2022

До уваги фізичних осіб – підприємців!

Традиційно на початку року триває звітна кампанія з подання фізичними особами – підприємцями річної звітності з ЄСВ за минулий рік. Не винятком є і 2022 рік. Однак новацією цьогорічної кампанії стало те, що, звітуючи з ЄСВ самі за себе, підприємці більше не подають окремий звіт, а заповнюють його як додаток до податкової декларації та подають у строки, встановлені Податковим кодексом України.

09:24:54 10.02.2022