Оголошення

Українська компанія ТОВ "Економіка довіри” запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських виробників на місцях

Дана допомога буде надаватися тим підприємствам, які готові гарантувати, що на отримані кошти підприємство працюватиме без цілі на прибуток, усі вироблені вироби будуть відвантажуватися безкоштовно, як благодійна підтримка громадянам та волонтерським організаціям.

10:24:07 24.03.2022

До уваги суб’єктів господарювання!

Кабінет Міністрів України у період воєнного стану надав право на провадження господарської діяльності на підставі подання декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг):

15:16:28 23.03.2022

ПАМ’ЯТКА щодо забезпечення санітарно-гігієнічного режиму при організації харчування вимушених переселенців, членів територіальної оборони та осіб, залучених до громадської діяльності

Харчоблоки, де здійснюється приготування страв, слід розташувати на базі закладів громадського харчування, шкіл, садочків тощо. Харчоблок має бути забезпечений:

15:45:30 09.03.2022