Відбір кандидатів на військову службу

16:30:11 06.01.2022

Новації у сфері фіскалізації розрахункових операцій

Реалізація товарів на території села звільнена від обовязкового використання РРО. Це передбачено змінами, прийнятими Кабінетом Міністрів України до Постанови «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»» від 23 серпня 2000 року № 1336.

15:50:37 05.01.2022

Увага! Пташиний грип!

Грип птиці - гостра контагіозна вірусна інфекція птахів, яка характеризується загальним пригніченням, набряками, ураженням органів дихання та шлунково-кишкового тракту. До грипу сприйнятлива домашня, синантропна та дика перелітна птиця.

14:58:57 16.12.2021

Будьте обережні, сказ!

Сказ - це особливо небезпечна інфекційна хвороба, бо завжди закінчується смертю. Вірус сказу виділяється зі слиною хворих тварин і може передаватись не лише через укус, а також і при ослиненні.

14:56:41 16.12.2021

УВАГА -- африканська чума свиней

Ознаки хвороби – висока температура у тварини до 40,5-42,0ºС, вона відмовляється від корму, заривається у підстилку, з’являється діарея, закреп, крововиливи на шкірі (синюшність вух, живота, підщелепового простору) і висока смертність.

14:33:14 16.12.2021