ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Надлацька сільська рада розпочинає виплату щорічної одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, членам сімей загиблих(померлих),учасників АТО/ООС, військовослужбовців, які загинули під час повномасштабного вторгнення рф на територію України.

11:51:58 09.08.2023

Дорогі земляки! До Вашої уваги представлено Стратегію розвитку Надлацької сільської територіальної громади до 2027 року.

Попри війну громада мусить бути життєздатною та підтримувати всі процеси в ній. Реформа децентралізації створила нові можливості, які важливо правильно використовувати. Стратегія розвитку дозволить нам визначитися, як буде розвиватися громада в майбутньому.

08:03:12 18.07.2023

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОГРАМИ ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ ДО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ "ВідНОВА:UA"

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA».

10:10:21 23.05.2023

Попередження про планові відключення світла у травні

Новоархангельський РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» попереджає, що в зв’язку з проведенням у травні місяці 2023 року капітального ремонту та технічного обслуговування ліній електропередач та трансформаторних підстанцій будуть проводиться планові відключення споживачів електроенергії, а саме:

13:14:47 20.04.2023