Дата: 09.09.2022 13:54

Проєкт рішення

Про ліквідацію навчально-виховного комплексу

«Тимофіївський дошкільний навчальний заклад-

загальноосвітній навчальний заклад І ступеню»

Надлацької сільської ради Новоархангельського

району Кіровоградської області

Керуючись ст.ст.104-105, 110-112 Цивільного Кодексу України, ст.66 Закону України «Про освіту», ст.32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Надлацької сільської ради від 26 червня 2018 року №  337 «Про припинення діяльності Тимофіївського навчально-виховного комплексу», за результатами проведення публічних громадських обговорень, з метою ефективного використання наявних ресурсів і бюджетних коштів, у рамках формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти, що відповідає потребам населення в наданні освітніх послуг із урахуванням соціальних, географічних та економічних умов,

Надлацька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати навчально-виховний комплекс «Тимофіївський дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад                      І ступеню» Надлацької сільської ради Новоархангельського району Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 2331995 ) (далі – Тимофіївський НВК).

2. Створити ліквідаційну комісію по ліквідації навчально-виховного комплексу «Тимофіївський дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеню» Надлацької сільської ради Новоархангельського району Кіровоградської області (місцезнаходження комісії: 26150, Кіровоградська область, Голованівський район, смт Новоархангельськ, вул. Слави, буд. 53) (далі – Ліквідаційна комісія) у складі згідно з додатком.

3. Ліквідаційній комісії:

1) здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи щодо ліквідації юридичної особи; в установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про припинення юридичної особи закладу; подати в установленому чинним законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів про ліквідацію закладу та здійснити всі інші організаційно-правові заходи, пов’язані з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Встановити двомісячний строк для пред’явлення вимог кредиторів з дати внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо ліквідації навчально-виховного комплексу «Тимофіївський дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеню» Надлацької сільської ради Новоархангельського району Кіровоградської області.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Надлацької сільскої ради з ______

Сільський голова                                         Руслан САДІКОВ

до рішення Надлацької сільської ради

від______________року №______