1 жовтня уся країна відзначає День захисників і  захисниць України.

1 жовтня уся країна відзначає День захисників і захисниць України.

З міркувань безпеки в громаді попередньо провелися урочистості з цього приводу, на яких жителі громади зібралися, щоб вшанувати усіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.

10:30 02.10.2023

Сьогодні в Надлацькому ліцеї пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

Велике різноманіття смаколиків та сувенірів просто вражало! Запашні короваї, духмяний хліб, смачнючі пиріжки, торти, рулети та інші ласощі – від усього цього столи у школярів просто ломилися.

16:29 28.09.2023

Ось і завершується перший місяць осені. Прийшов час підвести підсумки літньої господарської праці.

Усі, мабуть, пам’ятають, що минулого року за ініціативи сільського голови Садікова Руслана Юрійовича та директора КП “Добробуд» Кирсті Віктора Васильовича наша громада долучилась до всеукраїнської кампанії «Сади Перемоги». Цьогоріч було вирішено знову прийняти участь у цій кампанії.

10:36 27.09.2023

Щира подяка голові Надлацької ТГ.

Адміністрація Новоархангельського ЦПМСД та колектив Надлацької ЛАЗПСМ щиро дякують голові Надлацької ТГ Садікову Р.Ю. та депутатському корпусу за матеріальну допомогу у придбанні та установці твердопаливного котла ( Тівер 30 кВт) в Надлацькій лікарській амбулаторії. Висловлюємо Вам свою повагу і вдячність за небайдужість та доброту. Дякуємо Вам за чуйність, вміння і бажання підтримати. Сподіваємось на подальшу співпрацю і взаєморозуміння. З повагою колектив Надлацької амбулаторії.

09:43 14.09.2023