Держпродспоживслужба інформує

ЩЕ РАЗ ПРО АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ

Епізоотична ситуація щодо АЧС в Україні залишається складною, тому існує потенційна небезпека розповсюдження збудника африканської чуми свиней.

15:46:26 23.02.2022

СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ ЗАБОРОНЕНА!

Новоархангельське управління Держпродспоживслужби повідомляє, що торгівля у місцях, які не передбачені для цього є порушенням Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

15:03:41 22.02.2022

ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПЕСТИЦИДІВ

Діяльність, пов’язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.1996 № 295 «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998 №1 затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України, Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

10:39:46 11.02.2022