Оренда приміщень на території Надлацької сільської ради.

Дата: 16.11.2022 08:35

На території Надлацької сільської ради наявні приміщення для розміщення (релокації) підприємств  промисловості для оренди.

• Двоповерхова будівля млина обліковується на балансі Надлацької сільської ради. Доступ до будівлі здійснюється зі сторони  вул. Центральна.  Територія об’єкта не огороджена, благоустроєна, озеленена.

Фундамент бетонний, стіни, перегородки – цегляні, оштукатурені, розшивка швів, підлога – бетонна стяжка, отвори дерев’яні, металева покрівля. Перепланування не проводилось.

Відповідає зазначеним критеріям в листі, а саме:

• Наявна можливість підключення до постачання природного газу (на відстані до 100м);
  • Наявна можливість підключення до електроенергії 150000 кВт (на відстані до 50м);
  • Наявна можливість підключення до водопостачання (на відстані 500 метрів);
  • Загальна площа до 6000м2.

Зазначена будівля розташована за адресою: вул. Центральна, 2В, с.Надлак Голованівський район, Кіровоградська область.

• Двоповерхова будівля лікарні обліковується на балансі Надлацької сільської ради. Територія об’єкта не огороджена, благоустроєна, озеленена.

Фундамент бетонний, стіни, перегородки – цегляні, оштукатурені, розшивка швів, підлога – бетонна стяжка, отвори дерев’яні, покрівля шиферна. Перепланування не проводилось. Є можливість переобладнати наявні приміщення під виготовлення у будь якій сфері діяльності.

Відповідає зазначеним критеріям в листі, а саме:

• Наявна можливість підключення до постачання природного газу (на відстані до 20м);
  • Наявна можливість підключення до водопостачання (на відстані 20 м);
  • Загальна площа до 6000м2.
Зазначена будівля розташована за адресою: вул. Набережна, с.Надлак Голованівський район, Кіровоградська область.