Сьогодні до Надлацької сільської бібліотеки завітали маленькі але майбутні читачі --- діти різного віку нашого дитячого садочка "Сонечко".

Дата: 28.08.2023 09:40

Разом із вихователем, Каразей Вікторією Євгеніївною, діти подорожували до "Країни Читалії".Знайомилися із правилами користування книгами, пізнали що книги бувають великими та малими.Під час перегляду поличок під гаслом "Бібліотека-- книжковий рай,все що хочеш вибирай!"дітей найбільше зацікавили книжкові полички з книгами-іграшками,саморобками,розкладинками.Далі грали у цікаву гру "Злови мишку", робили інсценізацію казки "Ріпка" де діти виступали головними героями дійства.Уяснили що "один в полі не воїн, а комар --- то й сила!".Разом робити роботу краще,ніж поодиноко.

На завершення заходу майбутні читачі вручили завідуючій бібліотекою квіти на знак подяки за екскурсію,під час якої діти зрозуміли,що бібліотека не тільки дім книг,але й територія захоплюючих і веселих подорожей та змістовних розваг!