Бібліотеки та філії

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

18:14:41 29.08.2022

Шановні жителі Надлацької громади! Сьогодні вперше в історії відзначається День Української Державності.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

09:53:36 29.07.2022

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні!

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу – Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

14:23:33 24.06.2022

У середу, 1 червня, у багатьох країнах світу, включаючи Україну, святкують Міжнародний день захисту дітей. Перший день літа – це нагадування  про те, на скільки важливим є захист прав дитини, їхньої радості та  надій на мирне майбутнє. Усі дорослі повинні пам’ятати про те, що кожен хлопчик і кожна дівчинка,  повинні жити у світі з гарними можливостями, що діти – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні.

14:33:15 03.06.2022

ДЕНЬ ЄВРОПИ 2022 В УКРАЇНІ

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У 2022 році День Європи в Україні припадає на 21 травня.

14:32:09 24.05.2022

15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.

З метою вшанування жертв політичних репресій бібліотеки Надлацької сільської ради долучилися до проведення тематичних заходів. У бібліотеках були оформленні тематичні виставки для відвідувачів, які мали змогу ознайомитися зі страшними фактами подій тих років. На будинках і спорудах органів влади були приспущенні державні прапори.

09:22:15 17.05.2022