Податкова інформує

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб – підприємців.

Пунктом 177.14 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – Кодекс)  фізичні особи – підприємці – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, які здійснюють виробництво власної сільськогосподарської продукції, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов’язані подавати у складі річної податкової декларації додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).

14:48:00 07.02.2023

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб та хто сплачує у 2023 році?

Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, вводиться поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).

14:45:07 07.02.2023

Cтартувала деклараційна кампанія 2023.

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує платників податків трьох громад , а саме Новоархангельської, Підвисоцької та Надлацької   про те, що з  1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.

11:38:24 25.01.2023

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, що буде застосовуватись у 2023 році

Голованівський відділ податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує  платників податків про те, що у 2023 році застосовується новий коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2022рік.

15:17:30 23.01.2023

Податкова декларація екологічного податку 2023

Голованівський відділ податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує , що наказом Мінфіну “Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку” від 21.07.2022 р. № 206 оновлено форму податкової декларації екологічного податку.

15:16:43 23.01.2023

До уваги платників місцевих податків

Голованівський відділ податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує платників місцевих податків про те, що у 2023 році застосовуються нові форми податкової звітності, зокрема:

15:15:32 23.01.2023

Торгово-промислова палата ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) на період ВС

Торгово-промислова палата України у своєму повідомленні у Фейсбуці зазначила, що враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, ухвалено рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).       З метою позбавлення обов’язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП і підготовки пакету документів у період дії введеного воєнного стану, на сайті ТПП України розміщено 28.02.2022 року загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) (за змістом зразка вказаним нижче). Це надасть можливість за необхідністю роздруковувати відповідне підтвердження всім, кого це стосується.

15:04:05 09.03.2022

Для окремих сільгоспвиробників та виробників продуктів харчування ввели безумовну реєстрацію ПН та РК.

Так, у податковій накладній/розрахунку коригування відображені виключно операції з продукцією/товарами, що підпадають під визначення груп 1-24 УКТЗЕД (крім підакцизних товарів), за умови, що такі накладна/розрахунок складені платником податку, який належить до мікропідприємства або малого підприємства відповідно до частини другої статті 2 Закону N996 та основним видом діяльності якого є хоча б один з таких видів економічної діяльності відповідно до КВЕД:

14:54:25 09.03.2022