У НАС ЩЕ ОДНА ВЕЛИКА ВТРАТА

Злощасна війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, невпинно і ненажерливо забирає життя наших воїнів… Забирає незалежно від статусу, статі, віку… Забирає і відправляє їх до «небесного війська»…

14:15 06.12.2023

ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ВОЇНОМ

Пройшло понад 640 діб від початку повномасштабного вторгнення російських військ на нашу землю… Усі ці дні Україна бореться за існування і, на жаль, щодня втрачає своїх синів – найхоробріших, найсміливіших, найсильніших, найкращих… Одним із них став і наш Герой Пустільнік Віталій Олексійович, який відважно обороняв рідну країну від російської напасті.

14:34 04.12.2023

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 03 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає День людей з інвалідністю. Цей день був проголошений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН з питань освіти, науки і культури.

14:21 04.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

11:45 04.12.2023

До відома

На території Надлацької територіальної громади у відділі «ЦНАП» функціонує «Єдине вікно», де відкриті ветеранський, психологічний хаби та координаційний центр підтримки цивільного населення. Відвідувачі мають змогу отримати широкий спектр послуг (адміністративні, соціальні, психологічні).

13:54 01.12.2023