21 липня виповнюється 125 років від дня народження американського письменника, журналіста, лауреата Нобелівської премії по літературі (1954) Ернеста Міллера Хемінгуея.

Дата: 21.07.2024 16:14

Народився майбутній письменник 21 липня 1899 року у містечку Оук-Парку поруч із Чикаго.Ріс у культурній, забезпеченій родині,був другою дитиною у сім'ї.Здобувши середню освіту у школі, письменник із вдячністю згадував своїх викладачів рідної мови та літератури, а шкільна газета "Трапеція" дала можливість спробувати свої сили у літературі (він пише фейлетони та короткі оповідання).

Здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням.За своє життя написав і опублікував 7 романів,6 збірників оповідань та2 документальні роботи.Багато з його праць вважаються класикою.

Основними творами письменника є: "В наш час" (1925), "Фієста"(1926), "Прощавай,зброє!"(1929),"Мати і не мати"(1936)","По кому подзвін"(1940),"Старик і море"(1952),"Свято яке завжди з тобою"(1960).

Тож запрошую читачів відвідати бібліотеку та ознайомитися із книжковою викладкою американського класика.