З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2024 10:13

Сьогодні, 4 липня, відзначаємо День національної поліції України - свято, яке вшановує тих, хто щодня стоїть на варті нашого спокою та безпеки.

Робота поліцейських вимагає великої відваги та високого професіоналізму, і ви справляєтеся з нею на найвищому рівні! Попри небезпечність цієї професії, часто праця поліціянтів залишається непоміченою, адже багато людей не усвідомлюють її значення, доки не потрапляють у складну ситуацію.

Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю! Бажаємо завжди мати заряд бадьорості й сил, постійно опинятися в потрібному місці та в потрібний час, ніколи не забрідати в глухий кут справи, кожен раз доводити свій професіоналізм і відвагу, міцно берегти своє щастя і вірити в свою удачу. А також – ще більше мужності, витримки, наснаги та стрімкого кар’єрного зростання!

Дякуємо вам за ваш неоціненний вклад у мирне життя нашої країни!

Нехай ваша служба завжди буде шанованою та справедливою!

З повагою сільський голова Руслан САДІКОВ.