Зі Святом Івана Купала!

Дата: 24.06.2024 08:28

Сьогоднішньої ночі ми зустріли одне із найстаріших свят української культури - свято Івана Купала, яке присвячене древнім народним традиціям, а також стихіям сонця, води, трав і квітів, коханню та молодості.

Це одне з найзагадковіших і чарівних свят, яке відзначається в одну з найкоротших ночей року і наповнене давніми ритуалами: розпалювання вогнища, купання в річці, плетіння вінків з різноманітних квітів і трав, пошук таємничої квітки папороті.

Тож бажаю щоб сьогоднішнє дещо магічне свято подарувало вам нові думки, нові ідеї, враження та мрії. Нехай чарівність цього дня принесе у ваше життя багато радості, здоров'я та любові. Купальське вогнище хай зігріває ваші душі і серця.

Бажаю любити, мріяти, посміхатися! Відшукати свою папороть удачі і жити в достатку й злагоді! Притягуйте до себе тільки щастя, ніколи не втрачайте надію на щасливе майбутнє у якому у вас все складеться якнайкраще! Будьте щасливі й кохані, а все, що турбувало вас у минулому, нехай випарується, не залишаючи за собою слідів.

Нехай на вашому шляху зустрічаються добрі люди, а цього дня з кожним трапиться справжнє диво і не одне!

З повагою сільський голова Руслан САДІКОВ.