Сьогодні Всесвітній день біженців

Дата: 20.06.2024 08:31

Сьогодні, у Всесвітній день біженців, ми висловлюємо нашу підтримку та солідарність з усіма тими, хто змушений був залишити свої домівки. На жаль, через російсько-українську війну, що триває в нашій країні вже понад два роки, ця проблема торкнулася багатьох українців.

Війна принесла багато горя і випробувань. Кожна родина, кожна людина, яка була змушена залишити свій дім, постає перед незліченними труднощами. Ми знаємо, що втратити дім, рідних та звичний спосіб життя - це неймовірно важко. Але ми також знаємо, що в нас є сила та відвага підтримати один одного в цей складний час.

Дякую всім волонтерам, громадським організаціям та просто небайдужим людям, які допомагають біженцям. Ваша підтримка є неоціненною. Ви показуєте приклад справжньої людяності та солідарності.

Разом ми зможемо подолати всі труднощі та побудувати майбутнє, де кожен відчуватиме себе в безпеці у своїх рідних домівках.

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.