Які документи подає учасник бойових дій для отримання компенсації витрат на проїзд до місця проходження профнавчання?

Дата: 20.06.2024 15:19

Для отримання компенсації витрат на проїзд здобувач освіти подає до обласного центру зайнятості (філії) заяву за встановленою формою. Форма є додатком 2 до Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984.

Заява подається до останнього дня календарного місяця, в якому завершено професійне навчання, але не пізніше ніж протягом п’яти календарних днів після його завершення.

До заяви здобувачем освіти додаються квитки на проїзд до місця проходження професійного навчання та у зворотному напрямку.

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 доступна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/984-2023-%D0%BF#Text

Є питання щодо  організації професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут http://surl.li/emipw