9 червня - Міжнародний день друзів.

Дата: 09.06.2024 09:01

Друзі - вони як зірки, не завжди їх бачиш, але завжди знаєш, що вони є.

Вітаю всіх з Днем друзів і хочу побажати, щоб у вашому житті завжди поруч були ті самі люди, яких сміливо можна назвати друзями, які разом з вами поділяють радість і перемогу, які не відвернуться від вас у хвилини тяжкості та життєвих негараздів, які підбадьорять вас, якщо стане раптом нудно, які додадуть впевненості в собі, якщо у вас виникнуть сумніви і які завжди будуть з вами на одній хвилі. Нехай ваша дружба залишається міцною, адже це так важливо – знати та розуміти, що у твоєму житті є справжній друг – опора і підтримка в будь-якій ситуації. Бажаю вам здоров'я, миру, добра і життєвих перемог, кожну з яких ви відзначатимете разом!

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.