6 червня - День журналіста

Дата: 06.06.2024 08:31

6 червня - День журналіста

У цей день, як ніколи раніше, хочеться подякувати журналістам, які продовжують працювати в умовах війни, доносити правду про російську агресію та відкривати світу очі. Хтось доносить новини з передової, хтось спілкується з людьми з окупованих територій, хтось повідомляє повістку дня зі студії, хтось пояснює та дає поради на сайтах та через соціальні медіа. Робота журналіста може бути різною, але усіх їх об’єднує одна мета – боротьба на інформаційному фронті та підтримка бойового духу українців.

Бажаємо, щоб у вашій журналістській братії панували розуміння і повага, бажаємо взаємодопомоги і вірної підтримки один одного в діяльності. Нехай ні політика, ні релігія, ні уряд, ні інші фактори сучасного життя не зможуть перешкодити дотримуватися загальних принципів і солідарності журналістів.

Ми завжди пам’ятатимемо про тих журналістів, які, виконуючи свої професійні обов’язки, віддали життя за свободу і незалежність України на передовій.

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.