29 травня — Міжнародний день миротворців ООН

Дата: 29.05.2024 10:17

29 травня у світі відзначають міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй.

Це день, коли вшановують тих, хто бере участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, постійно знаходиться в епіцентрі подій і завжди приходить на допомогу тим, хто її потребує

Від 1992 року українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання безпеки та миру. Впродовж цих років близько 45 тисяч військовослужбовців ЗСУ взяли участь у понад 27 міжнародних операціях по всьому світі.

Щиро дякуємо вам, шановні учасники миротворчих місій, за відвагу і стійкість, мужність і героїзм, силу і мудрість, проявлені у боротьбі за мир. Добра і здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добробуту та миру!

Схиляємо голови перед героями, які віддали своє життя під час миротворчих операцій…

з повагою сільський голова Руслан САДІКОВ.