Вже більше 450 роботодавців скористалися послугою з отримання компенсації за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю

Дата: 28.05.2024 14:50

Хто може отримати компенсацію?

Отримати компенсацію можуть ФОП або юрособи, які облаштували робоче місце для особи з інвалідністю. Дата працевлаштування людини з інвалідністю має бути не раніше, ніж за 90 днів до дня подання заяви. Особа з інвалідністю на дату працевлаштування має бути застрахованою. Компенсацію не отримає роботодавець, на якого особа працювала протягом 180 днів перед актуальною датою працевлаштування або до 29.08.2023.

Який максимальний розмір компенсації?

Роботодавець може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує 106,5 тис. грн - за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю І групи та до 71 тис. грн - для осіб з інвалідністю ІІ групи.

Детальніше про послугу.

Заявку можна подати онлайн.