30 квітня – День прикордонника

Дата: 30.04.2024 10:24

Сьогодні своє професійне свято відзначають українські прикордонники!

Раніше це свято відзначали 28 травня. Та у 2018 році президент Петро Порошенко підписав указ про перенесення дати святкування на 30 квітня. Адже в цей день була заснована Держприкордонслужба України.

Це шанована, важлива та небезпечна професія, особливо в реаліях сьогодення, коли ворог атакує країну.

Після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого саме прикордонники першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору.

Шановні прикордонники! Від щирого серця вітаю вас зі святом, яке символізує віру в справедливість та готовність до надзвичайних випробувань.

Будьте завжди стійкими, сильними і витривалими, тому що ви потрібні нам! Ми щодня говоримо величезне «дякую» всім, хто кожен день і кожну ніч береже наш спокій!

Нелегка вибрана вами дорога, але ви йдете по ній гордо. Бажаємо вам ніколи не пізнати гіркоту поразки і струси непередбачених ситуацій, матеріального благополуччя, сили духу і тіла, мужності, дружньої та родинної підтримки протягом усього життя. Нехай же якнайшвидше настане Пепемога і ваша служба буде спокійною!

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.