Весняна толока, особливо в час такої гарної сонячної погоди - чудовий спосіб відволіктися від сірої буденності, робочих буднів.

Дата: 29.04.2024 08:11

Сьогодні працівники сільської ради на чолі із сільським головою Садіковим Р.Ю., працівники культури, Центру надання соціальних послуг, ФАПу с.Надлак згуртувалися і всі разом облагородили центральні вулиці села. Ми поновили "вбрання" наших красенів-дерев і, відтепер, прогулюватися селом стане більш цікавіше і приємніше, адже погляд милуватимуть наші патріотичні алеї.

Попередньо до благоустрою громади приєдналися працівники середньої та дошкільної освіти сільської ради, працівники КП "Добробуд", культури та самих старостатів Кальниболотського і Вільшанського старостинських округів. В результаті їхньої праці на даний час упорядковуються центральні та інші частини наших сіл.

Окремо дякуємо кожному жителю громади, хто долучився до нашого весняного прибирання-упорядкування, хто облагородив свої господарчі ділянки та особистих домоволодінь. А усіх, хто в силу певних обставин, ще не встиг цього зробити, дуже просимо проявити кмітливість і зробити це найближчим часом, доки дозволяє погода.

Адже чисте довкілля, окультурене господарство - ознака хороших дбайливих господарів!