17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони.

Дата: 17.04.2024 11:11

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони.

Це професійне свято усіх, хто присвятив себе порятунку людського життя.

Ваша робота важлива не лише для безпеки нашого суспільства, а й для збереження життя та майна тисяч людей. Ви – справжні герої, які завжди готові йти на допомогу у найскладніших ситуаціях. Особливо зараз, в часи війни, коли ризики для життя є в рази більшими…

Ми висловлюємо глибоку вдячність за вашу працю, за вашу готовність за першим сигналом прийти на допомогу. Дякуємо за тисячі збережених життів, за врятовані сім'ї.

Вітаємо вас із професійним святом! Щиро бажаємо ніколи не піддаватися розгубленості і відчаю, завжди боротися до кінця, з упевненістю і міцними силами братися за будь-яку нову справу, неодмінно домагатися бажаних результатів і ніколи не забувати про заходи безпеки.

Окремо хочемо привітати місцеві пожежні команди Надлацької МПО. Бажаємо спокійних трудових буднів. Нехай у роботі буде менше ризику, фортуна завжди буде вашим супутником, а вогонь буде приборканий і переможений!

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.