До уваги жителів громади !

Дата: 16.04.2024 08:31

Згідно з розпорядженням сільського голови від 15 квітня 2024 року №86 «Про проведення Дня благоустрою на території Надлацької територіальної громади» та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів громади у належному стані, їх санітарного очищення та створення умов, сприятливих для життєдіяльності жителів громади, 19 КВІТНЯ 2024 року оголошується День благоустрою.

Тож, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» закликаємо працівників старостинських округів, Центру надання соціальних послуг, закладів освіти і культури та працівників інших установ і організацій, які знаходяться на території сільської ради, а також усіх інших мешканців громади впорядкувати закріплені за вами території (приватні та прилеглі до них території, території власних господарств та інші).

Зробімо громаду чистішою і, відповідно, кращою разом!