Дата: 19.06.2023 11:23

1.   Найменування організатора громадського обговорення -  Надлацька сільська рада.

2.   Мета: врахування думки жителів Надлацької громади щодо припинення дошкільного навчального закладу «Барвінок» Надлацької сільської  ради шляхом ліквідації.

3.   Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо припинення дошкільного навчального закладу «Барвінок» Надлацької сільської  ради шляхом ліквідації  - Надлацька сільська рада.

4.  Строк, місце проведення громадських слухань – громадські слухання відбудуться в  режимі онлайн.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону — Надлацька сільська рада, 26150 Кіровоградська обл., Головаанівський р-н.,  с. Надлаквул. Адміністративна, буд. 2, 05255-26531, E-mail.:  nadlak-admin@ukr.net

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи.

6.  Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – Надлацька сільська рада, 26150 Кіровоградська обл., Головаанівський р-н.,  с. Надлаквул. Адміністративна, буд. 2, 05255-26531, E-mail.: nadlak-admin@ukr.net

7. Прізвище та ім’я особи, визначеною відповідальною за проведення громадського обговорення – Васілиєв Артем Вікторович –заступник сільського голови Надлацької сільської ради.

8. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Надлацької сільської ради.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання щодо припинення дошкільного навчального закладу «Барвінок» Надлацької сільської  ради шляхом ліквідації.

ВИСЛОВІТЬ СВОЮ ДУМКУ, ПОДАВШИ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (ЗАУВАЖЕННЯ) У ПИСЬМОВІЙ ЧИ УСНІЙ ФОРМІ.

Інформаційне повідомлення

Про припинення дошкільного навчального закладу «Барвінок» Надлацької сільської ради шляхом ліквідації