25 березня відзначається День Служби безпеки України.

Дата: 25.03.2024 10:23

Це професійне свято тих, від кого залежить спокій та впевненість кожного українського громадянина. З'явилося воно в календарі офіційних українських свят 25 березня 2001 року і було затверджене указом президента України Леоніда Кучми.

Під час війни працівники служби відважно виконують бойові завдання на фронті, а також дбають про кібербезпеку держави та ведуть безкомпромісну боротьбу зі зрадниками й колаборантами всередині України.

Тож сьогодні хочеться побажати усім співробітникам СБУ завжди стояти на вірній варті безпеки і спокою України, залишатися в будь-якій ситуації сильною і хороброю людиною, в будь-якій справі осягати величезний успіх і неймовірну удачу, прагнути до високих цілей і втілення в життя своїх бажань, жити в достатку і благополуччі, успіхів у служінні нашій державі й народу, творчої наснаги та міцного здоров’я.

Вдячні вам за наш спокій і безпеку!

Сподіваємось, що і надалі у своїй діяльності ви завжди керуватиметеся патріотизмом, професіоналізмом, високою відповідальністю за долю кожної людини, за сьогодення і майбутнє України.

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.