У нашій громаді відбулася ще одна цікава і радісна подія – для наших мешканців відкрив свої двері новий і, на даний час єдиний на нашій території, супермаркет. «Копілка»

Дата: 07.03.2024 15:34

«Копілка» знаходиться в с.Надлак по вул.Адміністративній,4. Відсьогодні, щодня із 07:00 до 23:00 год., кожен із вас зможе завітати до супермаркету, насолодитися широким асортиментом продукції, різними акціями та обрати те, чого душа бажає. А всі, хто завітав сьогодні, ще й отримав приємний сюрприз від команди «Копілки».

Окрім здійснення покупок, тут віддвідувачі можуть зняти кошти з власної банківської картки та, за бажанням, оформити картку Monobank-у.  А ще, пригоститися смачною кавою

Жителі громади приємно вражені цією подією і вдячні усім, хто причетний до реалізації даного проєкту, до розбудови громади (адже кожен пам’ятає що було на цьому місці «до») та покращення умов життя тут!

Команда супермаркету «Копілка», в свою чергу, вдячна керівництву і жителям громади за співпрацю, теплий прийом і щиро бажають усім щоб покупки були приємними і приносили задоволення