Нові можливості від єРобота: тепер за програмою можна отримати 330 тис. грн для висадки одного гектара винограду

Дата: 04.03.2024 16:45

Тепер за програмою єРобота можна буде отримати 330 тис. грн для висадки одного гектара винограду.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення для розвитку аграрного сектору в Україні, яке стосується безповоротних грантів на висадку садів і виноградників у межах програми єРобота.

Завдяки новим змінам тепер можна буде отримати 330 тис. грн для висадки одного гектара винограду.

Розмір компенсації збільшилина 105 тис. грн за гектар. Максимальна сума гранту — 10 млн грн. Ці гроші не потрібно повертати за умови виконання всіх вимог, головна з яких — це створювати робочі місця.

Детальніше https://t1p.de/3qt1w

Потрібна консультація з питань отримання мікрогрантів? Телефонуйте фахівцям Кіровоградського обласного центру зайнятості +38 (093) 478 70 81.