19 лютого українці відзначають День державного герба.

Дата: 19.02.2024 15:17

Цього дня, 1992 року, золотий тризуб на синьому щиті офіційно став національним символом, який нині впізнають у всьому світі.

Традиційно герб символізує боротьбу за незалежність та любов до рідної землі. Невипадково в зображенні тризуба можна розшифрувати слово "воля".

Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності і процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

Вже багато століть Тризуб єднає українців, уособлює зв’язок поколінь і прагнення українського народу до незалежності, власної державності та соборності.

Нехай це свято ще більше згуртує нас та сповнить гордістю за власну державу, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Адже сьогодні ми відповідальні за майбутнє наших нащадків!

Будьмо свідомими українцями, шануймо наші державні символи, наші обереги та будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.