Завдяки співпраці з різними організаціями кожен з нас може досягти більшого, ніж наодинці. І це вкотре підтвердилось.

Дата: 23.02.2024 14:45

За клопотанням сільського голови Надлацької сільської ради Садікова Руслана Юрійовича до АФ «Хлібороб» у вигляді ТОВ про надання допомоги у придбанні матеріалів для водогону в селі Кальниболота, наші працівники комунального підприємства «Добробуд» на чолі з директором Кирстею Віктором Васильовичем отримали матеріали для роботи. А саме: 1 км пластикових труб та допоміжні матеріали (коліна, муфти, перехідники…), загальна вартість яких становить 29 880 грн.

Тепер залишилось дочекатися теплих погожих днів. З їх настанням працівники «Добробуду» розпочнуть ремонтні роботи центрального водогону на 4 вулицях села Кальниболота.

Керівники та інші жителі громади щиро вдячні АФ «Хлібороб» у вигляді ТОВ, в особі заступника директора Кізяєва Ігоря Олександровича, за тісну співпрацю. За неодноразову допомогу у благоустрою сіл нашої громади та вирішенні інших питань, які стосуються їх жителів. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю на благо нашої громади, нашої країни!