14 лютого відзначаємо День святого Валентина.

Дата: 14.02.2024 13:07

Він є неофіційним святом усіх закоханих, яке пройшло крізь століття, і сьогодні широко відзначається у всьому світі.

Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Це велике щастя - мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легким.

Надсилаю найширіші привітання з Днем святого Валентина всім, незалежно від віку. Бажаю взаємного щирого кохання, щастя, ласки, турботи, затишку. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших - чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину.

Нехай кохання буде міцним і справжнім, палким і щирим, зігріває в хвилини негараздів і підтримує в будь-яких життєвих ситуаціях. Якщо ви вже знайшли свою половинку – бережіть і цінуйте її. А тим, хто ще не зустрів кохану людину бажаю обов’язково знайти!...

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.