Швидкий шлях до працевлаштування: нові можливості навчання від служби зайнятості

Дата: 09.02.2024 13:47

У рамках реалізації проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування» найближчим часом буде організоване безоплатне навчання за професіями:

• «Швачка»
  • «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
  •  «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» (освітня програма).

Долучитися до курсу можуть непрацюючі українці та українки, зокрема, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники бойових дій  та особи з інвалідністю внаслідок війни.

Навчання за професією «Швачка» триватиме 3 місяці. Онлайн-заявки від бажаючих приймаються до 15 лютого 2024 року.

Навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» і за освітньою програмою «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» триватиме 1,5 місяця. Заявки приймаються до 1 березня 2024 року.

Навчальний процес буде проходити на базі Державного закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91.

Якщо ви маєте бажання навчатися – телефонуйте за номерами: 066-510-20-65, 095-153-53-68.

Нагадаємо, що презентація проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування», ініціатором якого є організація розвитку німецької промисловості Sequa, відбулась у Львові в першій половині січня цього року.

Його головна мета – якісна професійна підготовка українців, зокрема – з числа соціально вразливих категорій населення, для роботи в приватному секторі.

Програма на території України триватиме 6 місяців та охопить Львівську, Полтавську, Дніпропетровську і Київську області.