Сьогодні у нашій громаді відбулася одна з важливих подій, яку всі дуже чекали.

Дата: 06.02.2024 14:08

За сприяння сільського голови Садікова Руслана Юрійовича та тісній співпраці з Вадимом Олександровичем Масловським та Андрієм Віталійовичем Єрмоленко, у селі Надлак запрацювала АПТЕКА з широким асортиментом різноманітних препаратів: від вітамінів до сильнодіючих лікарських засобів.

Відтепер жителям громади не потрібно їхати далеко, щоб запастися необхідними засобами для лікування – все можна придбати на місці. А згодом, препарати постачатимуться і до аптечного пункту в селі Кальниболота.

Щиро дякуємо Вадиму Олександровичу і Андрію Віталійовичу за співпрацю, підтримку і турботу, проявлену до наших мешканців. Адже аптека – це один з основних закладів, який має функціонувати в громаді.

Тож, для тих, хто ще не знає – аптека знаходиться за адресою: с.Надлак, вул.Шкільна,2 і працює для вас із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 та в суботу з 9:00 до 14:00.