Ми ніколи не повинні забувати про усіх борців за українську державність
Дата: 22.01.2024 15:03
Кількість переглядів: 40
Ми ніколи не повинні забувати про усіх борців за українську державність, усіх, хто ціною власного життя виборював право України на життя, право на її незалежність.
У цей особливий для України день, День Соборності, ми вшановуємо хвилиною мовчання усіх, хто у різні часи віддав найдорожче заради своєї держави – своє життя…
Заступник сільського голови Артем Вікторович Васильєв, староста Вільшанського (Олена Юріївна Гула) та Кальниболотського (Микола Олександрович Гаврилюк) старостинських округів та їхні представники, в знак вшанування пам’яті борців за незалежність, відвідали пам'ятні місця та місця поховань загиблих унаслідок широкомасштабної російської агресії, поклали квіти.
Пам’ятаємо кожного!
Шануємо кожного!
Безмірно вдячні кожному!