Ще одна добра справа в скарбничку Надлацької громади

Дата: 19.01.2024 08:47

Минуло уже майже два роки від початку повномасштабної війни на території України, а наша громада не припиняє допомагати захисникам рідної країни. Цього разу наша допомога відправилась до військових із 176 ОБТро 121 ОБрТро.

Для того, щоб хоч дещо полегшити їм роботу і покращити її результати, за ініціативи і підтримки сільського голови Садікова Р.Ю., заступника сільського голови Васильєва А.В. та депутатського корпусу за рахунок бюджетних коштів Надлацької сільської ради, на суму 218 тис. 200 грн., для цієї бригади було закуплено:

1) Прожектор пошуковий Bandera Flashlight BFL 280.1 X (для виявлення шахедів та інших БпЛА) - 2 шт - вартістю 70 тис.грн.;

2) Зарядну станцію BLUETTI AC180P (1 шт) за 44 тис.грн.;

3) МФУ Canon i – SENSYS MF3010 + 2 картриджа (1 шт) – 14 тис.грн.;

4) Тепловізійний монокулятор для цивільного призначення Thermtech Cyclops-335pro + Монітор Nvectech + кабель (1 шт) вартістю 62 тис. 200 грн.;

5) Ноутбук DELL VOSTRO 3520 (1 шт.) – 28 тис.грн.

Окрім цього обладнання передали їм 15 кирок виготовлених власноруч працівниками Надлацької МПО.

Безмежно дякуємо ВАМ за наш захист!

Сподіваємося, що дані прилади служитимуть вам без збоїв у системі і дійсно полегшать вам роботу! Та, звичайно ж, допоможуть у наближенні найочікуванішої події для усіх українців – Перемоги!